Váš nákupný košík je prázdny!

Sturridge začne knock out Spurs

Jeho Premier League cieľom sucho sa klenie nad šesť mesiacov a 615 minút špičkového futbalu, ale Daniel Sturridge zostáva hojný v EFL pohári, najmä proti oslabenej opozícii. Jeho záznam pre Liverpool teraz stojí na osem gólov v šiestich vystúpeniach v tejto súťaži po tom, čo udrel v oboch polčasoch proti Tottenhamu, rozhodovanie o schôdzku pohárikom posledné dva finalisti (Lacný Futbalove Dresy). Jeho excelencie pomohol Jürgen Klopp tím sa stal prvým anglickým klubom poraziť Tottenham v tejto sezóne.

Možno, že Spurs môže trvať útechu bodovania prvý gól v troch zápasoch zo, ale Sturridge vzal Liverpoolu zhodujú v tejto sezóne 30 gólov v 12 hrách. Bol rýchly nájsť na nete. Strela od Liverpoolu Marko jangresner zhasol Spurs obranca Kevin Wimmer a Sturridge reagoval najrýchlejšie a dravé odbornými znalosťami v deviatej minúte. Bol podobne presvedčený, kedy kolegovia Divock Origi a georginio wijnaldum ho poslal pelášit jasné až do konca. Skoro mal hetrik, ale výstrel, ktorý odrazil obranca Cameron Carter-Vickers hit na brvno.

Sturridge je dvojitý nechá Danny Ings prísť na svoje prvé vystúpenie na Anfield Road od utrpení zranenia skríženého väzu pred rokom, čo skoro zdobené gól. Ings bol do značnej miery obmedzené na druhej strunami hry, a niektorí môžu povedať, že je to škoda, že kúzlo rozhodujuca sa stala oslávený rezervný tím prípojka. Obaja manažéri urobil 21 zmien. Klopp, na rozdiel proti Burton a Derby v skorších kolách EFL, priniesol v úplne inom XI. Napriek tomu sa mohol vyhlásiť obhajobu v podobe víťazstva. Sturridge Futbalove Dresy

Potreba ostrohy správcu Mauricio Pochettino k otočeniu bolo naliehavejšie vzhľadom k tomu, Tottenham je preplnený rozpis. Snáď len Moussa Sissoko je zákaz tri-match, vzhľadom k tomu, spätne za úder lakťom bournemouthských Harry Arter, bránené v tom, aby Pochettino kompletnú sadu zmien. Namiesto toho, Eric Dier bol osamotený konštantný, keď riadil Spurs prvýkrát. Ďalšie pravidelné, Erik Lamela, prišiel a získal pokutový kop, ktorý Vincent Janssen prevedený. Bol to ešte len jeho druhý gól Spurs a pokračoval tému: Jeho prvý bol tiež miesto kopanec do EFL pohára. Spurs Futbalove Dresy

Janssen začal sám v útoku, zatiaľ čo Sturridge mal Sidekick. Klopp prešiel z 4-1-4-1, ktorý pracoval dobre tak ďaleko na 4-4-2 diamantu, čo ho partnera Sturridge a Origi za iba tretíkrát. Mali by sa spojili k cieľu, keď belgického kríž odrazila Angličan za pätu, keď minul kop. Ale pre lietanie zachrániť pred Spurs brankár Michel Vorm, Origi by našli horný roh sám. Sturridge a Origi prvý spojil v 6-1 nakladačka of Southampton, a aj keď to bolo menej dramatické, ale opäť ukázal, že môže znepokojovať obrany.