Váš nákupný košík je prázdny!
16/01/2018
Schweinsteiger, Brazília Svetového pohára v roku 2014, je v súčasnosti nezamestnaný. Jeho kontrakt s tímom MLS Chicago Flame vyprší 1. januára Detské Futbalové Dresy, a tím doteraz obnovila svoju zmluvu. Nemecký amatérsky ligový tím sa zameral na možnosť, chcete používať nehnuteľnosť + pivo ako vyjednávací čip, ktorý sa pripája k prasiatkam.   Nemecká Bundesliga klub, pomenovaný Bunnerhare nemôžu dovoliť zaplatiť milióny eur ročne pre ošípan..
27/11/2017
Bundesliga sa zaoberá významom a nezmyselom videozáznamov. V Španielsku sa technické vybavenie zatiaľ nepoužíva Barcelona Deti Dresy Futbalove. Ale v najlepšom zápase Primera División medzi lídrami FC Barcelona a druhým umiestneným FC Valencia by mohlo byť zabránené pohľadom na televízne obrazy nesprávnym rozhodnutím.   Lionel Messi Barça si v 29. minúte predviedol 1-0, ale rozhodca Ignacio Iglesias Villanueva videl, že lopta úplne prebehla. Televíz..
15/10/2017
Atletico Madrid je pytliak členom základnej stanice Bournemouthu Dan Gonzalez, aby sa stal hlavným dôvodom na novom Estadiu Wanda Metropolitano.   Anglo-španielsky González podal svoju poznámku na strane Premier League a v nasledujúcich týždňoch odcestoval do Madridu.   Gonzalez pracuje pod vedením rodu Robina Wilcoxe na štadióne Vitality, kde čerešne pravidelne dostávajú komplimenty od hosťujúcich manažérov na hracej ploche.   Znam..
14/09/2017
Barcelona predpovedajú, že ich ročné príjmy budú v sezóne takmer 900 miliónov eur, keďže sa stále viac približujú k cieľu stať sa prvým klubom, ktorý prelomí 1 miliardu eur.   Katalánsky klub oznámil rekordný príjem vo výške 708 miliónov eur za sezónu 2016-17 začiatkom tohto roka - o 13 miliónov eur vyšší, než sa odhadovalo v tomto čase v minulom roku, čo predstavovalo zvýšenie o takmer 88 miliónov eur v predchádzajúcej sezóne.   ..
23/11/2016
Neymar a Philippe Coutinho každý hodnotený ako Brazília porazila Argentínu 3-0 v ich 2018 Svetový pohár kvalifikáciu.   Coutinho išiel v zábere pre otvárača pred Neymar, ktorý by mohol inkasovali trest pre hádzanú skôr, štrbinovej v predĺžení vedenia hostiteľov.   Návštevníkov a hráč hviezdy Lionel Messi sa snažil urobiť dojem a Paulinho z pridanej Brazílie tretinu. Brazília Futbalove Dresy   Argentína sú teraz na ši..
26/10/2016
Jeho Premier League cieľom sucho sa klenie nad šesť mesiacov a 615 minút špičkového futbalu, ale Daniel Sturridge zostáva hojný v EFL pohári, najmä proti oslabenej opozícii. Jeho záznam pre Liverpool teraz stojí na osem gólov v šiestich vystúpeniach v tejto súťaži po tom, čo udrel v oboch polčasoch proti Tottenhamu, rozhodovanie o schôdzku pohárikom posledné dva finalisti (Lacný Futbalove Dresy). Jeho excelencie pomohol Jürgen Klopp tím sa stal prvým anglickým kl..
12/10/2016
Posledné dva majstri Premier League by mohlo byť stretnutie na poludnie v sobotu, ale hry neprídu o moc väčšie ako Liverpool v Manchestri Utd. Anglicko je najviac   úspešných klub strany pokračovali vo svojom súperenie na Anfield v pondelok večer futbal s strany Jürgen Klopp sa túži pomstiť United Premier League double nad nimi posledný   sezónu. HENDERSON 14 Domáci Súprava   Obe strany môžu vybrať z radu útočiace talent, al..
29/09/2016
10) Edinson Cavani (Napoli a Uruguaj) Futbalové Dresy Čo na Zemi sú Manchester City a Chelsea čaká? S 94 gólmi v 192 dueloch Od svojho príchodu do Serie A pred piatimi rokmi, uruguajský International sa v   Jeho prime ako world-class strelec. Cavani je tiež dobrou správou pri pokladni: prvý v Palerme a potom v Neapole sú vášniví fanúšikovia reagovali na jeho výkony,   umdlévající pri pohľade na hráča, ktorého prezývka v Taliansku, I..
Lionel Messi Cristiano Ronaldo Neymar Jr Zlatan Ibrahimovic Luis Suarez Alexis Sanchez Mesut Ozil Wayne Rooney Bastian Schweinsteiger Memphis Depay Toni Kroos Gareth Bale James Rodriguez Karim Benzema Sergio Ramos Paul Pogba Kun Aguero Thomas Muller