Váš nákupný košík je prázdny!

Brazília 3-0 Argentína vyhrať Svetový pohár kvalifikačné

Neymar a Philippe Coutinho každý hodnotený ako Brazília porazila Argentínu 3-0 v ich 2018 Svetový pohár kvalifikáciu.
 
Coutinho išiel v zábere pre otvárača pred Neymar, ktorý by mohol inkasovali trest pre hádzanú skôr, štrbinovej v predĺžení vedenia hostiteľov.
 
Návštevníkov a hráč hviezdy Lionel Messi sa snažil urobiť dojem a Paulinho z pridanej Brazílie tretinu. Brazília Futbalove Dresy
 
Argentína sú teraz na šiestom mieste v 10-tím juhoamerickej kvalifikačnej skupine s najvyššou štyri automaticky kvalifikujú.
 
Piaty-umiestnil krajiny v skupine pôjde do play-off s víťazmi Oceánia skupiny.
 
Argentína má 16 bodov z 11 hier, jednom mieste napospas štvrtej-umiestnil Ekvádoru, ale osem za lídrov Brazílii, ktorí majú 24 bodov.
 
"Keď nás tvrdo sme sa snažili obnoviť," povedal Messi, ktorý hrá po boku Neymar v Barcelone. Dres Brazília
 
"Sme viac než vedomí toho, že musíme zmeniť veľa. Zo všetkých zlých miestach, dobrá je, že sme závislí na seba, ale nemôžeme byť rozdávanie žiadne ďalšie body."
 
Všetky tímy majú zostávajúce, s ďalším kole zápas v utorok sedem hier, kedy Brazília návšteve Peru, zatiaľ čo Argentína hostiteľskej Kolumbia.
 
Brazília legenda Carlos Alberto, kapitán 1970 World Cup-víťaznej strane, zomrel vo veku 72.
 
On zaznamenal jeden z najväčších cieľov v histórii Svetového pohára v roku 1970 finále proti Taliansku, zaokrúhľovanie úžasný tím pohyb so silným nízkou povrchovou úpravou.
 
Pravým-back Alberto bol limitovaný 53 krát Brazílii a získal domáce tituly s Fluminense a Santos, pre koho on robil viac ako 400 vystúpení.
 
Zomrel v Rio de Janeiro po infarkte. Brazília Dresy Futbalove
 
1970 Brazil strana, ktorá vyhrala svetový pohár, ktorý tiež obsahoval velikáni Pele, Jairzinho, Tostao a Rivelino, je mnohými považovaný za najlepší v histórii.
 
Alberto bol menovaný vo svetovom tíme 20. storočia v rokoch 1998 a FIFA 100. najväčších žijúcich hráčov v roku 2004.
 
Po ukončení svojej hráčskej kariére v Severnej Amerike s New York Cosmos sa mu podarilo 13 klubov a Ománu a Azerbajdžanu.
 
Zvíťazil brazílsky šampionát 1983 s Flamengo a dokončil svoju trénerskú kariéru s Azerbajdžanom v roku 2005. Dres Brazília