Váš nákupný košík je prázdny!

Ako nakupovať

Vrátenie
 
Návrat politiky
 

Vaša spokojnosť je zaručená, keď si kúpite www.futbalovédresy.com. Tovar je možné vrátiť za chybný výmenu tak dlho, kým žiadosť o návrat je poslaný do 5 dní odo dňa, kedy ste dostali tovar. Tovar je možné vrátiť na vrátenie peňazí alebo úložisko úveru, ak tovar nebola nikdy použitá, ak žiadosť o návrat je poslaný do 5 dní odo dňa, kedy ste ju obdržali. Poplatok môže požiadať o náhrady.
Testujeme naše produkty, než začneme ponúkať ich na predaj. Tiež sme kontrolovať každý kus tovaru predtým, než sme loď akékoľvek rozkazy. Ak nie je možné použiť žiadne produkty, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi Vám pomôžeme. www.futbalovédresy.com nenesie zodpovednosť za prípadné škody na zariadení alebo príslušenstva v priebehu alebo po použití.
 
Výmeny
 

Chybná položky môžu byť vymenené za rovnaké položky, ak žiadosť na vrátenie je odoslaný do 5 dní od dátumu prijatia tovaru. Žiadna výmena bude vykonaná po tomto 5-dennej lehoty. Prepravné náklady je nevratná.
 

Náhrady
 

Tovar je možné vrátiť za plnú náhradu, ak:
A. Žiadosť o návrat do piatich dní odo dňa, keď ste dostali tovar.
2. Prvok nebol nikdy použitý.
3. Všetky lodné materiálom, obaly, užívateľská príručka (y), záručný a sprievodné príslušenstvo, náhradných dielov a spotrebného materiálu súčasťou s vráteným tovarom.
4. Náklady na spiatočnou adresou sú hradené zákazníkom.
 
Akýkoľvek vrátil tovar, ktorý nespĺňa vyššie uvedené podmienky, za plnú náhradu, ktorá podlieha poplatku spiatočnej poplatok. Návrat Poplatok bude zdarma na všetkých položiek, ktoré majú otvorenom obale, ktoré sa používajú alebo chýbajúce prepravný materiál, balenie, ručné (s), záručný list, príslušenstvo, diely a / alebo zásoby.
Žiadne výnosy budú prijímané na tovar, ktoré sú poškodené, znetvorených, poškriabaný, zneužívané alebo chýbajúce originálny obal. V tomto prípade sa žiadna náhrada alebo výmena byť poctený a tovar bude vrátený zákazníkovi na náklady zákazníka. V prípade, že zákazník je ochotný zaplatiť za náklady lodné, bude tovar byť zamietnutý.
Upozorňujeme, sa môžeme rozhodnúť, že vráti celú sumu vráteného tovaru, pokiaľ sme zistili, že vhodné.
Náhrady sú vydané v rovnakej podobe platieb za nákup obvykle do 14 dní.
 

Nevratné položka
 
A. Nepáči výrobok po ich obdržaní.
2. Kontaktujte nás pre viac informácií, než si kúpite od nás, ak si nie ste istí, o veľkosti. Inak nemôžeme akceptovať zlé veľkosti vrátenie žiadosti.
3. Veľkosť štandardnej sporný.
4. Kontaktujte nás pre viac informácií, než si kúpite od nás, ak si nie ste istí materiálu. Inak nemôžeme akceptovať zlé materiálne vrátenie žiadosti.
5. Nechcete naše výrobky.
6. www.futbalovédresy.com si vyhradzuje konečné právo na interpretáciu nášho práva na návrat