Váš nákupný košík je prázdny!

Paul Pogba je podvedený, ale Man United vyhrať šťastie v Juventu

TURIN, Taliansko - Tři myšlienky z J Stadium ako dva neskoré góly dali Man United v Juventusu 2-1 v stredu.
 
1. Heroic United stúpa Juve s neskorým bojom
 
Manchester United otočil hodiny do roku 1999 tým, že premenil porážku na víťazstvo proti Juventusu s dramatickým neskorým víťazstvom v Turíne.
 
V záverečnej minúte si 86-minútový voľný kop Juana Maty a vlastný gól Alex Sandro dal tímu Jose Mourinho rozhodujúcu výhru proti talianskym šampiónom, ktorý by mohol vidieť United kvalifikovať sa na Ligy majstrov knockout s domácim víťazstvom proti mladým chlapcom neskôr tento mesiac ,
 
Devätnásť rokov po tom, čo víťazi trezoru Sir Alexa Fergusona vybojovali deficit 2-0 v Turíne o 3-2, muži Mourinho ukázali podobný bojový duch vyhrávať túto hru. Zdá sa, že bol stratený po tom, čo Cristiano Ronaldo, ktorý sa držal v tichosti United pre väčšinu hry, urobil jeho jeden rozhodujúci prínos, keď v 65. minúte Juventus 18/19 Dresy Futbalove, volal Leonardo Bonucci dlhý prihrávok za brankár David De Gea zaregistrovať jeho prvú Ligu majstrov cieľ sezóny.
 
Cieľ vyzeral byť dosť na to, aby vyhral zápas a zabezpečil najvyššiu pozíciu a kvalifikáciu pre vyraďovacie etapy s dvoma zápasmi, ktoré ušetrili pre tím Massimiliana Allegriho. Mata však vybojovala United s voľným kopom predtým, než Sandro zostrelil do pozdĺžneho, hojdacieho kusu Ashley Young.
 
United bol nešťastný, že zaostal za Ronaldom gólom a remíza by bola spravodlivejšia v noci. Napriek tomu, že Juve hostí Valenciu neskôr tento mesiac, víťazstvo pre Talianov v kombinácii so Spojeným víťazstvom proti Young Boys u Old Trafford zabezpečí, že oba kluby sa dostanú do kola 16.
 
2. Sanchez uviedol, že jeho prípad prenikol cez stred
 
Alexis Sanchez bol veľkým sklamaním v tričke Manchester United, pretože v januári prišiel z Arsenalu, dokonca ani jeho najstrašnejší fanúšik nie je schopný navrhnúť akékoľvek iné. Ale jeden argument v medzinárodnej obhajobe Čile je ten, že mu nedostal šancu hrať na najlepšej pozícii Mourinho.
 
Mourinho neustále zdržiava Romelu Lukaku ako svojho stredu a vyberá namiesto toho, aby Sanchez použil široko, ale s Lukakom zraneným, dostal Sanchez svoju šancu uprostred proti Juventusu a on zapôsobil. Bolo zrejmé, že jeho dôvera je stále nízka: Koneckonců vstúpil do stredu, keď zaznamenal len štyrikrát za sebou 27 zápasov a jeho vystúpenia v tejto sezóne boli v najlepšom prípade sporadické.
 
Ale Sanchez ponúka Lukaku úplne odlišné vlastnosti a oni boli v Turíne. Lukaku je jednorozmerný, klasický útočník v tom zmysle, že jeho prvá myšlienka je vždy smerovať k cieľu. Sanchez, medzitým, je pripravený posúdiť jeho možnosti, držať loptu a priniesť spoluhráčov do hry. Medzi hráčmi útočiacimi na United proti Juve bolo viac závitov, než keď hrá Lukaku.
 
Lukaku zranenie znamená, že je pochybnosť o nedeľu výlet do Manchester City, a tak Sanchez môže dostať ďalšie výlet na Etihad. Stále potrebuje zaostriť svoju kondíciu a intenzitu, ale ak dostane dostatok času, Sanchez môže byť stále veľkým hráčom, ktorý Mourinho očakáva, že bude, keď ho podpíše.
 
3. Pogba chýba späť "domov"
 
Paul Pogba naozaj chcel vlastniť pódium na starom trávniku s United proti Juventusu, ale v stredu večer opäť zmeškal.
 
Keď Pogba predviedol na premiérovej tlačovej konferencii o svojej forme, šťastí a vyhliadkach na víťazstvo v hlavnej trofeje, Pogba bol pred stretnutím fanúšikovia Juventusu tlieskajúci. Ale dva roky po odchode v 89 miliónoch libier do United, Pogba trochu ospravedlnil svoj poplatok, alebo aby fanúšikovia Juve túžili po návrate.
 
Toto bol Pogba v jednom z jeho zlých dní. Nepodarilo sa sledovať jazdcov z Juventusu a bol slabý. Naozaj mal by sa priblížiť k rozhodnutiu, aby ukázal svojim starým fanúšikom, čo chýbajú, ale on bol jednoducho pohltený Juveho stredom ihriska Miralem Pjanic, Sami Khedira a Rodrigo Bentancur.
 
Pogba má talent, to je bezpochyby. Vyhral veľké ocenenia pre klub a krajinu a môže byť hráčom, ale nedokáže príliš často. Jeho neskoré zapojenie do Sandrova vlastného víťaza pre United nebolo dosť na to, aby Pogba vynikal.
 
V noci ako je to Pogba požaduje, aby bol stredobodom pozornosti, ale znova bol hráčom s malou časťou.