Váš nákupný košík je prázdny!

Messi je rozdiel medzi Barcelona a Real Madrid - Luis Milla

Španielskí giganti sa tento týždeň stretávajú v back-to-back klasici a bývalý záložník cíti, že Argentína je jediným faktorom v prospech Blaugrany
Lionel Messi je muž, ktorý predstavuje jediný rozdiel v kvalite medzi Barcelonou a Realom Madrid, hovorí bývalý záložník Luis Milla.
 
Obe strany sa tento týždeň pripravujú na späť-na-chrbte Clasicos, keď sa stretnú na druhej etape svojho semifinále Copa del Rey, v ktorom sú spútané na 1-1, v stredu a potom v La Ligu v sobotu ,
 
Madrid vyhral osem z posledných desiatich zápasov vo všetkých súťažiach, pretože sa zdalo, že získali konzistenciu po bojoch začiatkom sezóny v dôsledku svojho letného presunu do Juventusu Cristiano Ronaldo a peniaze trénera Julen Lopeteguiho.
 
A zatiaľ čo Messi vedený Barca má pohodlné vedenie na vrchole La Liga, oni nakreslili štyri a stratil jeden z ich posledných 10 vo všetkých súťažiach.
 
Milla sa však domnieva, že zatiaľ čo nie sú žiadne obľúbené zápasy do stretu, najvyšším strelcom Barca je najväčší rozdiel medzi oboma stranami.
 
"Nemyslím si, že je to obľúbený, aj keď jedna strana prichádza do toho lepšie ako druhá," povedala Milla, ktorá zastupovala oba kluby.
 
"Jediný podstatný rozdiel, ktorý vidím medzi týmami, je Messi, ale vo všeobecnosti sú to hry bez obľúbených.
 
"Domáci môžu mať malú výhodu pre svojich fanúšikov, ale nevidím jasnú favoritu. Madrid je pod veľkým tlakom, takže neviete, čo sa stane.
 
"Madrid vyzeral dobre na Camp Nou a na Wanda Metropolitano [proti Atletico Madrid], ale potom začali pochybovať, možno sa zamýšľali nad klasicómi a ďalšími príležitosťami. Levante.
 
"Dobrá vec v Barcelone je Messi, nemôže vyvážiť ktokoľvek a Gerard Pique a Marc-Andre Ter Stegen majú vynikajúci výkon, no domnievame sa, že obaja tímy sa musia spoločne zlepšiť, ak chcú vyhrať Ligu majstrov - žiadna z nich nemá šancu, ak to nie je. "
 
Madrid sa bude pozerať na svojho najvyššieho strelca Karima Benzema, aby urobil rozdiel oproti svojim súperom. Francúzka zaznamenala 20 gólov v 40 zápasoch v tejto sezóne a Milla sa domnieva, že sa darí kvôli neprítomnosti Ronalda.