Váš nákupný košík je prázdny!

Macarthur FC v rozhovoroch o začatí debutovej sezóny s priateľsk

Noví chlapci A-League mohli začať život zápasom proti Old Lady, s Macarthurom FC, ktorý uzavrel dohodu, aby Juventusa priviezol do Sydney na pôvab pred sezónou.
 
Macarthur je stále v počiatočnom štádiu montáže svojho inauguračného tímu pre budúcu sezónu, ale už sa snaží urobiť okamžité vyhlásenie nalákaním jedného z najväčších klubov na svete vo futbale, ktorého hlavným šéfom je päťnásobný svetový hráč roka Cristiano Ronaldo, do Austrálie ,
 
Zdroje zapojené do rokovaní naznačujú, že dohoda o privezení talianskych šampiónov do Austrálie je posledný júlový alebo prvý týždeň v auguste blízko, pričom Macarthur musí teraz nájsť vhodné miesto na usporiadanie zápasu v Sydney a dúfať, že dokončí vládu štátu. financovania.
 
Zdroje naznačujú, že promotéri a Macarthur dosiahli v zásade dohodu s Bianconeri o jednorazovom priateľskom zápase a sprievodnom zápase Juventusových „legiend“, ktorý sa bude hrať na Campbelltown Stadium.
 
Ak by sa dosiahla dohoda, išlo by o prvú návštevu Juventusu v Austrálii od Medzinárodného pohára majstrov v roku 2016 v Melbourne a prvú v Sydney za šesť rokov, keď v auguste 2014 odohrali na ANZ štadióne A-League All Stars na štadióne ANZ. Olympijský park toho dňa, ale mohol by prilákať ešte väčšiu účasť v roku 2020, pretože odvtedy získal päť talianskych titulov a podpísal Ronalda, jedného z najznámejších športovcov svetového športu.
 
Miesto navrhovaného priateľstva sa však ešte musí urovnať, štadión ANZ sa má začiatkom júla tohto roku podrobiť renovácii.
 
Zdroje, ktoré poznajú rokovania, naznačujú, že zápas sa odohral na 83 000 štadióne ANZ na konci júla, čo by si vyžadovalo odloženie začatia obnovy o niekoľko týždňov. Alternatívou je začiatok augusta na štadióne Bankwest Stadium, ktorý by vzhľadom na svoju kapacitu len 30 000 nevyhovoval dopytu.
 
V piatok štátna vláda nemala v pláne odložiť renováciu na štadión ANZ, ktorý sa uzavrie s cieľom prestavby 27. júna. To by viedlo k tomu, že štadión Bankwest bude jediným uskutočniteľným miestom a zariadenie Juventus by sa muselo zasiahnuť do toho, čo je už zaneprázdnené. rozvrh na štadióne s hrami NRL, ktoré sa hrali 1. augusta a 8. augusta.
 
Nedostatok vhodných miest v Sydney by nezabránil Juventusu v cestovaní po Austrálii. Talianskí šampióni tiež zvažujú hrať v predsezóne Perth Glory na Optus Stadium.
 
V novembri majiteľ Perth Glory Tony Sage oznámil, že jeho klub bol zapojený do rozhovorov s cieľom priviesť talianskych gigantov do západnej Austrálie, čo je predsezónna zastávka, ktorá v posledných rokoch zasiahla európske kluby, pričom Chelsea a Manchester United hrali priateľské zápasy Minuloročný perth.
 
"Urobili sme fantastické video pozývajúce tímy do Perthu, ktoré sme poslali, a to s Manchester United, Grand Final a Chelsea balené spolu s vecami o Perthovi," povedal Sage v novembri pre futbalové rádio Nation.
 
„Toto video sme použili aj na nalákanie Juventusu a zdá sa, že sem prichádzajú v auguste 2020 s Ronaldom, takže nasledujúci rok bude nasledovať euro. Fungovalo to s Juventusom, dúfajme, že sa nám atrament dostane koncom budúceho týždňa a môžeme oficiálne oznámiť, že vyjdú, takže sa tu snažíme udrieť nad našu váhu. ““
 
V rámci Macarthurovho návrhu je Juventus pripravený vydať legendárny tím bývalých hviezdnych hráčov, aby čelili domorodému tímu All Stars na Campbelltown Stadium. Medzi tímy legiend Juve môžu patriť Alessandro Del Piero, Pavel Nedved, David Trezegeut a Ciro Ferrara, aby hrali domorodý tím All Stars spojený s futbalovou akadémiou Charlesa Perkinsa, ktorý vedie Macarthur FC a trénoval bývalý tréner futbalu Frank Farina.