Váš nákupný košík je prázdny!

Kde sa Ainsley Maitland-Nilesová hodí na jeho návrat

Arsenal bol bez Ainsley Maitland-Niles a budú aj naďalej niekoľko týždňov, ale aj keď sa vráti, kde sa mu hodí?
 
Mnohí fanúšikovia Arsenalu by vám povedali, že nie je veľa plátcov, o ktoré sú viac nadšení, než Ainsley Maitland-Niles. Má mentalitu veterána, ale niekoho športu, no, jeho vek.
 
A s tým, ako vzrušený Unai Emery pracoval s Maitland-Nilesom, po údajnej "dokumentácii", ktorú priniesol mladému Angličanovi, toto očakávanie len rástlo.
 
To je dôvod, prečo to bolo úplne nasaté, keď Maitland-Niles utrpel zlomeninu nohy len 35 minút do sezóny. Vtedy hral v ľavej časti, s každou ďalšou možnosťou zranenou, čo je v rozpore s myšlienkou, že konečne dostal strelu do stredu, ale je to prekliatie, že je to neuveriteľne talentovaný mladý muž.
 
Teraz, keď zranenie zasiahne polovicu bodu, pretože jeho návrat je predbežne naplánovaný na polovicu až do konca októbra, musíme sa začať pýtať, kde sa Maitland-Nilesová zmestí, keď sa vráti. Pretože v súčasnosti sa klub začína nachádzať bez neho a to môže pre mladého chlapca ťažko nájsť cestu, keď sa konečne začne nový manažérsky systém.
 
Obaja z týchto dvoch stredných hráčov majú svoju úlohu a nie je dôvod očakávať, že bude potrebné ďalšie meno. Ktorý je problém, keď ste Ainsley Maitland-Niles a vy ste iným menom. Ďalšie meno, ktoré získalo právo na nejaký čas na tomto stredisku.
 
To znamená, že úplné miesto, na ktoré sa dopĺňalo, nie je presne tam. Netreba dodávať, že by som radšej videl Maitlanda-Nilesa, ktorý si pretiahol nohy viac ako Nacho Monreal, ktorý sa snaží vymeniť, ale v súčasnosti nevidím Emeryho, keď tam príde Maitland-Nilesová. Ale to je len ja, ja nie som Emery.