Váš nákupný košík je prázdny!

Juventus dosiahol 175 miliónov eur

Juventus, turnajový futbalový klub s láskou známy ako The Old Lady, vymenoval 175 miliónov dlhov na burze cenných papierov v Dubline.
 
Liga majstrov Atletico Madrid v stredu v noci uviedla päťročné nekonvertibilné dlhopisy na írskej burze cenných papierov, teraz známe ako Euronext Dublin. Dlhopisy budú investorom platiť kupón vo výške 3,375%.
 
Juventus sa posunula k zvýšeniu dlhu po striekajúcej do značnej miery na hráčoch v lete, vrátane odhadovaných 110 miliónov EUR nákup Cristiana Ronalda.
 
Prospekt vydania dlhu obsahuje podrobnosti o finančnej situácii Juventusu. To hovorí, že zvýšila čistý investíciu 220 miliónov € počas okná leto prenosu Keď to teda strávil viac ako 100 miliónov € na nových obrancov,: ako je taliansky stálicou Leonardo Bonucci.
 
Dokumenty predložené spoločnosťou Euronext Dublin tak načrtávajú transakcie Juventusu v poslednom okne zimného prevodu, ktoré sa skončilo na konci januára.
 
To zahŕňa finančné podrobnosti o navrhovanej dobe nákupu Aaron Ramsey z Arsenalu, ktorý stál agentom poplatky vo výške 3,7 miliónov €, rovnako ako prevod Gonzalo Higuain do Chelsea za pôžičku vo výške 18 miliónov € alebo plnú výkupe za 36 miliónov € ,
 
Klub vykázala stratu vo výške 19 miliónov € minulýrok, dokumentoch stavu.
Burza uviedla, čo bolo "nadšení" privítať Juventus. Írska výmena je považovaná za hlavnú destináciu pre vymenovanie dlhu spoločnosti.