Váš nákupný košík je prázdny!

Antoine Griezmann je článok o vydaní, ktorý má byť spustený v pi

Barcelona údajne spúšťa Atletico Madrid dopredu Antoine Griezmann je 120 miliónov uvoľnenie doložka v piatok.
 
Španielski majstri "usporadúvajú posledné detaily" a zaplatia plnú sumu potom, čo Atletico Madrid odmietol rokovať, podľa Luis F. Rojo v Marca.
 
Barcelona dúfa, že sa podarí dosiahnuť dohodu rýchlo a chcú predstaviť Griezmannovi v nedeľu predtým, ako klub začne predsezónny tréning v pondelok.
 
Griezmann v máji oznámil, že v lete opustí Atletico Madrid a v nedeľu sa nepodarilo spojiť s klubom pre predsezónny tréning.
 
Rojiblancos začali disciplinárne konanie proti víťazovi Svetového pohára a mohli ho pokutovať za jeho no-show, podľa Guardian Sid Lowe.
 
Griezmann je na Ibize a "tvrdo pracuje spolu s vlastným osobným trénerom", takže je v dobrej kondícii pre novú sezónu podľa Davida Salinasa.
 
Griezmann sa presťahuje do Barcelony a ukončí dlhotrvajúcu transferovú ságu. V lete 2018 sa priblížil k klubu, ale oznámil, že bude v Atletiku vo svojom neslávnom dokumentárnom filme La Decision.
 
Napriek tomu špekulácie nad presunom do Barcelony odmietli odísť. Atletico generálny riaditeľ Gil Marin povedal, že má "známe od marca", že forward sa pripojí k katalánskym gigantom na Movistar (h / t Marca).
 
Griezmann sa pridá k útočným možnostiam Barcelony a dá manažérovi Ernesto Valverde potenciálny výber hlavy s Lionelom Messim Barcelona Dětský 18/19 Fotbalový Dres, Luisom Suarezom, Ousmane Dembele, Malcomom a Philippom Coutinho v tíme.
 
Barcelona bude tiež dúfať, že Griezmann môže pomôcť klubu nárok na slávu v UEFA Champions League po bolestných porážkach Rómov a Liverpoolu v posledných dvoch sezónach.
 
Francúzski útočníci však budú musieť zvíťaziť nad fanúšikmi, ak sa presunú do Barcelony. Jeho odmietnutie klubu minulé leto ho videlo, že v apríli v Atletico na 2: 0 porazil v Camp Nou, za Mark Doyle na góle.