Váš nákupný košík je prázdny!

Amatérsky tím cituje majstrovstvá sveta bol vlastne pivo

Schweinsteiger, Brazília Svetového pohára v roku 2014, je v súčasnosti nezamestnaný. Jeho kontrakt s tímom MLS Chicago Flame vyprší 1. januára Detské Futbalové Dresy, a tím doteraz obnovila svoju zmluvu. Nemecký amatérsky ligový tím sa zameral na možnosť, chcete používať nehnuteľnosť + pivo ako vyjednávací čip, ktorý sa pripája k prasiatkam.
 
Nemecká Bundesliga klub, pomenovaný Bunnerhare nemôžu dovoliť zaplatiť milióny eur ročne pre ošípané a majú kus nehnuteľnosti s radom vynikajúcich miestnych pív. Neviem, či na propagačné účely, hovorca Burnhaeh pozvaní prasiatka na sociálnych sieťach, okrem toho, že zmienku Schweinsteiger a jeho manželka Ivanovic a ďalšie dieťa, veľmi populárny v tomto nemeckom meste.
 
Hovorca tiež zdôraznil atraktivitu bývania v meste, a zameral sa na Schweinsteiger predstavil miestnu špecialitu, pivo, a kombinácia piva + čokolády, Bayern školenie mladých ošípaných boli vždy na pivo slabosť, nemecké amatérskeho tímu rétorika je s . jeho hobby fit Bona Harley rešpekt aspekt povedal: "My sme hrali ligu majstrov pre túto chvíľu, táto cesta je veľmi ťažké, ale v prípade, že je charizmatický hviezda pripojiť to nie je nemožné - futbalový svet nie je nič nemožné."
 
"Mnohé z týchto hráčov sú tu vaši fanúšikovia a túžia po rovnakej hre s vami. Po tréningu a súťaže si môžete vybrať svoje obľúbené z 20 pív sme sa špecializujú na. Ak to nepomôže vám vyhovieť, budúcnosť je v Sme ll pomenovať náš štadión po vašom odchode do dôchodku so svojim tabu. "Tento amatérsky klub je povedal, aby bol dostatočne úprimný, ale to môže byť len zbožné želanie, pretože Chicago plameň už povedal," veľmi blízko "k obnoveniu prasiatko Athletic Bilbao Deti Dresy Futbalove, to znamená, povedzte, prasiatka "žiadne požehnanie" na ochutnanie týchto vín ...